הפורום המרכזי - קידום אתרים באינטרנט - הרשמה

בעת הגישה אל “הפורום המרכזי - קידום אתרים באינטרנט” (להלן “אנחנו”, “אותנו”, “שלנו”, “הפורום המרכזי - קידום אתרים באינטרנט”, “http://www.ilbiz.co.il/forum”), אתה מסכים לציית לתנאים הבאים. אם אינך מסכים לציית לכל התנאים הבאים, אנא אל תיגש ו/או תשתמש ב “הפורום המרכזי - קידום אתרים באינטרנט”. אנו יכולים לשנות תנאים אלו בכל זמן נתון ונשקיע את מירב מאמצינו כדי לידע אותך, אך יהיה זה נבון מצידך לסקור תנאים אלו בקביעות כחלק מהשימוש המתמשך ב “הפורום המרכזי - קידום אתרים באינטרנט”. לאחר שינויים אתה מסכים לציית לתנאים אלו כאשר הם מעודכנים ו/או מתוקנים.

הפורומים שלנו מבוססים על phpBBHeb (להלן “הם”, “אותם”, “שלהם”, “מערכת phpBBHeb”, “www.phpbb.co.il”, “קבוצת phpBBHebrew”, “צוות phpBBHebrew”) אשר הינה מערכת בולטיין המשוחררת תחת הסכם “רשיון ציבורי כללי” (להלן “GPL”) וניתנת להורדה דרך אתר www.phpbb.co.il. מערכת phpBBHeb מקלה על האינטרנט המבוסס דיונים בלבד, קבוצת phpBBHeb אינה אחראית לכל מה שאנו מאפשרים ו/או לא מאפשרים בתור תוכן מורשה ו/או מנוהל. למידע נוסף לגבי phpBBHeb, ראה: http://www.phpbb.co.il/.

אתה מסכים לא לשלוח דברים גסים, גזעניים, אלימים, פוגעים, בלתי חוקיים או כל חומר אחר אשר שנוי במחלוקת במדינה שלך, במדינה בה “הפורום המרכזי - קידום אתרים באינטרנט” מאוחסנת או בחוק הבינלאומי. במידה ותעשה זאת תוביל את עצמך לחסימה מיידית ולצמיתות, עם הודעה לספק שירות האינטרנט במידה ונראה לנו דרוש. כתובות ה IP של כל ההודעות נשמרות כדי לעזור בכפיית תנאים אלו. אתה מסכים של “הפורום המרכזי - קידום אתרים באינטרנט” יש את הזכות להסיר, לערוך, להעביר או לסגור כל נושא בכל זמן נתון הנראה לנו מתאים. בתור משתמש אתה מסכים שכל המידע אשר אתה מזין יאוחסן בבסיס הנתונים. בעוד שמידע זה לא יחשף לשום צד שלישי ללא הסכמתך, לא “הפורום המרכזי - קידום אתרים באינטרנט” ולא phpBBHeb ישאו באחריות לכל נסיון פריצה אשר יכול להוסיף לחשיפת המידע.

 
cron